Reagujte bez životopisu

Výrobní ředitel-mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity

Novitim s.r.o.

Místo práce
Hodonín 3895, Okres Hodonín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme výrobního ředitele pro naši společnost specializující se na výrobu interiérových dveří a zárubní! Máte zkušenosti s výrobními procesy, automatizací, štíhlou výrobou a jste inovativní? Pojďte s námi rozvíjet náš výrobní závod!

Jsme stabilní a rostoucí rodinnou firmu s 30letou historií. Máme novou výrobní halu s nejnovějšími technologiemi a naše produkty distribuujeme maloobchodně přes naše showroomy a také velkoobchodně po celé ČR.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Rozvoj výrobního závodu
  • Inovace, optimalizace a nastavení výrobních procesů
  • Zlepšování systému výroby a jejího layoutu
  • Zvyšování produktivity, plánování kapacit
  • Vedení a motivace cca 40členného týmu výroby
  • Výběr a implementace softwaru pro plánování výroby
  • Kalkulace nákladů a standardizace pracovišť
  • Udržení a řízení kvality výrobků

Co vám nabídneme:

  • Mzdové ohodnocení 65 – 80 000 dle zkušeností
  • Práci na HPP
  • Odměny při pracovních jubileích
  • Pracovní dobu 6:00 – 14:30
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • Sick days
  • Příspěvky na dopravu
  • Peníze navíc na vaši dovolenou a Vánoce
  • Firemní akce-posezení, grilovačky
  • Kancelář v moderním prostředí nové výrobní haly
  • Místo práce: Hodonín

Co od vás požadujeme:

  • Zkušenost na pozici výrobního ředitele
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s provozem štíhlé výroby a automatizací
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost výrobních informačních systémů (Helios výhodou)
  • Výhodou je znalost anglického nebo německé jazyka, které využijete při veletrzích nebo při jednání se zahraničními dodavateli technologií

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu
Notebook

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Renata Kučerová
Tel.: +420603332630
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812115  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc