Reagujte bez životopisu

Zámečník

Novitim s.r.o.

Místo práce
Radlice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného kolegu na pozici zámečník! Do naší slévárny hledáme člověka, který je manuálně zručný a rád se vše potřebné naučí. Máte zájem? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Zabrušování, opravy, očišťování a další opracování kovových odlitků
  • Práce se statickými nebo manuálními bruskami
  • Úzká spolupráce s vedoucím a technickou kontrolou
  • Výroba komponentů dle výrobní dokumentace

Nabízíme:

  • Adekvátní ohodnocení dle praxe a šikovnosti
  • Měsíční prémie
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Volné víkendy
  • HPP spolupráci
  • Vhodné pro zkušené i juniory, které si rádi zaučíme
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • V případě zájmu možnost napracovat si hodiny
  • Proplácené přesčasy nad rámec zákona
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Pracovní oblečení – boty, montérky...
  • Firemní akce – bowling....
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo na Praze 5

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Chuť se u nás vše naučit

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Pracovní oblečení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Švejdová
Tel.: +420702978312
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4815150  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc