Reagujte bez životopisu

Vývojový technik pro městský mobiliář – až 60 000 Kč, bonusy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své technické vzdělání a zároveň přispět k inovacím v oblasti městského mobiliáře? Nabízíme až 60 000 Kč měsíčně, 13. plat a služební auto k soukromým účelům! Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který stojí za přípravou a zdokonalováním produktů, jež formují vzhled světových měst!

Co vás u nás čeká:

  • Příprava a inovace sériové výroby našich produktů městského mobiliáře
  • Provádění testů na prototypových modelech a vyhledávání nových materiálů, technologií a výrobních postupů
  • Spolupráce s pětičlenným týmem techniků a projektových manažerů, s designéry a výrobním oddělením
  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery a dodavateli

Co vám nabízíme:

  • Měsíční mzdu 40–60 000 Kč – výše záleží na vašich zkušenostech
  • Roční bonus ve formě 13. platu
  • Mimořádné prémie
  • Možnost kariérního posunu na projektového manažera
  • Služební auto i pro osobní využití
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • 5 Sick Days
  • Notebook a telefon s tarifem
  • Zvýhodněný tarif pro vaše rodinné příslušníky
  • Finanční odměnu za doporučení nového kolegy
  • Podporu při vzdělávání
  • Příspěvek na stravování, kdy vám zaplatíme více jak půlku oběda
  • Firemní akce pro vás a vaše blízké
  • Místo pracoviště v Uherském Hradišti

Co potřebujeme, abyste měl/a:

  • Vzdělání technického směru, ať už ve strojírenství, stavitelství nebo v elektro oboru
  • Zkušenost ve výrobě nebo průmyslu
  • Angličtinu na úrovni, která vám umožní domluvit se s investory či dodavateli
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Auto i pro soukromé účely
13. plat
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Možnost studijního volna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Spanelová
Tel.: +420739040530
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku