Reagujte bez životopisu

Manažer rodinné firmy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přední rodinná firma v oblasti luxusního zboží hledá manažera!

Jste připraveni stát se klíčovou součástí našeho špičkového týmu? Nabízíme Vám nejen konkurenční finanční ohodnocení až 90 000 Kč měsíčně, ale také 5 týdnů dovolené a 50% slevu na naše prvotřídní produkty.

Hledáme osobu s prokazatelnými zkušenostmi v oblasti vedení týmu, která je přirozenou autoritou a bude schopna motivovat a vést naše zkušené profesionály a obchodní poradce k dosahování vynikajících výsledků!

Vaše role:

  • Vedení a motivování skvělého, profesionálního týmu 15 zaměstnanců
  • Strategické řízení naší prodejny, půjčovny a e-shopu
  • Zodpovědnost za personální záležitosti, nábor a přípravu mzdových podkladů
  • Těsná spolupráce s majiteli firmy-budete jejich prodlouženou rukou

Co nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení až 90.000 Kč, včetně bonusů vázaných na výsledky jednotlivých oddělení firmy
  • 50% slevu na naše luxusní zboží
  • Mobil a notebook s firemním tarifem
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí a firemní akce
  • Nástup možný od července nebo srpna
  • Pracoviště Olomouc

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Ochotu přizpůsobit se sezónnosti práce a časovou flexibilitu
  • Vynikající komunikační schopnosti-budete komunikovat s naší V.I.P. klientelou

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců