Reagujte bez životopisu

Elektromontér trakčního vedení na železnicích–vhodné i pro absolventy!

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegy na pozici elektromontéra trakčního vedení pro naši společnost s více než třicetiletou tradicí ve výstavbě a obnově trakčního vedení pro železnici a MHD.

Jste po vyučení v oboru elektro nebo již máte pár let praxe? U nás najde uplatnění každý, v mnoha našich pracovních týmech, na montážích trakčního vedení, na projektech osvětlení železničních stanic, elektrického ohřevu výhybek, dálkového ovládání odpojovačů a dalších železničních a signalizačních systémů.

Rádi vás uvítáme v našem týmu a budeme o vás pečovat, aby se Vám dobře pracovalo.

Náplň vaší práce:

  • Montáž, výměna a obnova trakčního vedení na železnicích po celé republice
  • Nebo práce na projektech osvětlení železničních stanic, ohřevu výhybek, dálkového ovládání úsekových odpojovačů
  • Práce 10 dní v terénu a 4 dny volna
  • Spolupráce s partou 6-8 lidí
  • Práce ve výškách (i v noci), za každého počasí

Za to vše vám nabídneme:

  • Ohodnocení dle vašich zkušeností 30 000 – 45 000 Kč (včetně příplatků)
  • Nepravidelné prémie
  • Stravenkový paušál nebo diety
  • Spolupráci na HPP
  • 5 dnů placeného volna navíc
  • Při práci v terénu pěkné a komfortní ubytování, záleží nám na vašem kvalitním odpočinku po práci
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro vás a vaši rodinu
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zaučení i úplných začátečníků v oboru elektro
  • Profesní růst a možnost získání dalších licencí a kvalifikací – pomůžeme vám získat osvědčení o NV194/2022 Sb.nebo řidičský průkaz skupiny C
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce-společná setkání, v létě grilování

Co od Vás potřebujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro, slaboproud nebo silnoproud, stačí i výuční list
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Pracovní oblečení
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Renata Kučerová
Tel.: +420603332630
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku