Reagujte bez životopisu

Rozpočtář/Přípravář

Novitim s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako rozpočtář/přípravář se u nás budete věnovat různorodým projektům se zaměřením na silnoproud a slaboproud. Jsme tu jeden tým, a tak mezi sebe hledáme loajálního parťáka, který s námi bude táhnout za jeden provaz. Máte elektro vzdělání a hledáte příležitost, kde vás vše naučí? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Tvorba rozpočtů a zpracování cenových nabídek – projekty se zaměřením na silnoproud i slaboproud
  • Spolupráce s obchodním oddělením, projektovými manažery i dodavateli
  • Konzultace technických řešení
  • Řešení potřebné administrativy a kontrola projektové dokumentace

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč dle praxe a schopností
  • Jsme otevřeni zkušeným uchazečům s praxí v oboru
  • A zároveň rádi uvítáme absolventa, který se za naší podpory všemu naučí :-)
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil, notebook
  • Home office dle domluvy
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní prostředí našich kanceláří
  • Kariérní růst – rádi podpoříme váš posun
  • Osobní přístup nadřízeného, který je otevřen vašim nápadům
  • Odborné kurzy dle aktuálních potřeb
  • K dispozici kávu, vodu...
  • Parkování před budovou
  • Firemní akce – vánoční večírky, oslavy narozenin, posezení...
  • MHD – skvělá dostupnost metrem
  • Další benefity podle vašich schopností a individuální domluvy :-)
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář na Praze 4 - Chodov

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenosti anebo chuť od absolventů se u nás všemu zaučit :-)
  • Loajalitu ke svému týmu
  • PC schopnosti (Microsoft, Excell...)
  • AutoCad – výhodou, v případně potřeby naučíme

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na vzdělání
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Švejdová
Tel.: +420702978312
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku