Operátor frézy - CNC 5-osého portálového zariadenia

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Galantská, Dolná Streda, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacV prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena vo výške 13.platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje polotovary podľa predpísaného technologického postupu
- Vkladá diely do stroja, štartuje/ rozbieha stroj, ovláda jeho cykly, vyberá diely zo stroja, keď sú hotové
- Vykonáva opracovávanie polotovarov, vŕtanie, frézovanie 3D tvarovaných dielov
- Realizuje kvalitatívny výstup prostredníctvom vizuálnej kontroly a merania (overenie rozmerov obrábaných dielov) , výsledky kontroly zaznamenáva protokolárne a do interného el. systému
- Očakávame Vašu schopnosť napredovať s minimálnym usmerňovaním
- Predpokladáme Vašu schopnosť plánovať a kontrolovať vlastnú prácu
- Je požadované detekovať poruchy v prevádzke stroja ako aj opotrebované/poškodené rezné nástroje,
- zisťuje a nahlasuje manažmentu chybné materiály
- vykonáva interné objednávky náhradných dielov
- udržiava bezpečné, organizované a čisté pracovné prostredie a zverené výrobné zariadenie
- dodržiava predpisy BOZP a PO
- má ochotu k vzájomnému zastúpeniu, aby bolo zabezpečené dokončenie procesov a dodržaná požadovaná kvalita dielov

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce u nás Ťa ešte očakáva:
- Možnosť profesného rastu na programátora CNC 5-osého portálového zariadenia
- Načas vyplatená mzda
- Narodeninové, vianočné darčeky
- Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
- Darčekové poukážky
- Firemné akcie,
- výlety do aquaparkov v zahraničí, do ktorých boli dodané naše produkty i s rodinnými príslušníkmi
- Obedy za 1,20 euro
- v príp. priaznivých ekonomických výsledkov odmena vo výške 13.platu
- Odborné školenia /ak si to pozícia vyžaduje/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás!
Ak ste stabilná osobnosť, ktorá má zmysel pre tímovú prácu, ste akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná. Hlavným účelom tejto práce je zabezpečiť výrobu výrobkov bez nepodarkov.
Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod dobrou kontrolou a toto sa bude od neho aj vyžadovať.

Výhodou kandidáta je ak má :
- strojárske vzdelanie , čítanie výkresovej dokumentácie
- dodržiavanie a zlepšovanie technologických postupov
- osvedčené skúsenosti (5 rokov) s programovaním / obsluhou 5 osých CNC strojov
- skúsenosti súvisiace s prevádzkou CNC
- technické porozumenie a remeselná zručnosť výhodou
- vlastná iniciatíva ako i samostatný spôsob práce
- teamový hráč a správanie orientované na progresívne technické riešenia
- pochopenie/osvojenie si používaných výrobných procesov
- ochota k osobnostnému i odbornému rozvoju
- fyzická výdrž a sila
- preukaz VZV výhodou

Spoločnosť Novoplast v.d. , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4468420  Datum zveřejnění: 17.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac