Sales & Marketing Manager

Nový Radhošť, s.r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc13. plat, mzda dle zkušeností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zviditelnění a propagace hotelů a hotelových služeb
- hledání nových obchodních příležitostí s provizním ohodnocením
- úzká spolupráce s obchodním oddělením, příprava podkladů a propagačních materiálů pro obchodního manažera, ale také různé reklamní akce a eventy pro klienty
- zodpovědnost za vytváření, zavádění a udržování marketingových strategií pro splnění cílů společnosti
- účast na veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- možnost ubytování
- personální strava zdarma
- firemní akce a další zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

marketing, komunikace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s marketingem v hotelnictví nebo cestovním ruchu
- dobré analytické schopnosti a výborné komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup a profesionální vystupování
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Menší hotelový řetězec v karlovarském kraji - zámecké hotely.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3638052  Datum zveřejnění: 6.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc