Asistentka generálního ředitele hotelu /Kč 30000 (netto)/ Rubezahl-Marienbad Castle

Nový Radhošť s.r.o.

Místo práce
Rübezahlweg, Marktredwitz, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
40 500 Kč/měsíc13. mzda na konci roku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme motivovaného, aktivního a spolehlivého kandidáta se znalostmi v oblasti Marketing & Sales, který doplní všechny asistenty generálního ředitele hotelu v provozních, obchodních a marketingových cílech

Zaměstnanecké výhody, benefity

V případě požadavku ubytování zdarma; jedno jídlo zdarma za 8 hodin pracovního dne; úvazek 40h/týden /neurčitý, 13. mzda na konci roku

Informace o náboru

Svůj životopis zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo [email protected] s tématem "personál". Po zvážení životopisu Vás budeme kontaktovat na pohovor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Tourism, hospitality activity, marketing and sales

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Asistentka generálního ředitele hotelu

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme znalost češtiny (mateřský jazyk / min B1) a angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Turistická, hotelová a pohostinská činnost

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4345766  Datum zveřejnění: 2.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 500 Kč/měsíc