Можливість для людей з України

Vrátný-technik v 5* zámeckém butikovém hotelu v Mariánských Lázních

Nový Radhošť s.r.o.

Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf, Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 23 500 Kč/měsícMinimální měsíční mzda 19000 Ck + 20 procent bonus / 13. plat na konci roku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého a dobře pracujícího kandidáta na pozici Vrátný-technik do Chateau Boutique Hotel v Mariánských Lázních. Doporučené povinnosti: setkávat se s hosty, nosit jejich zavazadla, pomáhat při řešení drobných problémů v kterékoli části hotelu, drobné opravy v případě naléhavé potřeby. Je vyžadován řidičský průkaz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování na vyžádání, jedno jídlo zdarma na 8 hodin denně, práce 40 hodin týdně / neurčito, 13. plat na konci roku

Informace o náboru

Svůj životopis zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo [email protected] s tématem "personnel". Budeme kontaktovat na pohovor

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Turistická, hotelová a pohostinská činnost

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Řízení osobního automobilu - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost a chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4412466  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc