Front Office Manager v 5* zámeckém butikovém hotelu v Mariánských Lázních

Nový Radhošť s.r.o.

Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf, Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
as soon as possible
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 40 800 Kč/měsícMinimální měsíční mzda 34000 Ck + 20 procent bonus / 13. mzda na konci roku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené kandidáty, kteří nejlépe zvládnou standardní povinnosti obsluhy hostů v Castle Boutique Hotelu v Mariánských Lázních. Požadujeme znalost českého (C1), anglického (B2) a německého (A2) jazyka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma na požádání, jedno jídlo zdarma za 8h pracovního dne, práce 40h týdně / neurčito, 13. mzda na konci roku

Informace o náboru

Svůj životopis zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo [email protected] s tématem "personál". Po zvážení životopisu Vás budeme kontaktovat na pohovor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Tourism, hotel and hospitality activity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Manažer/operátor front Office

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme znalost češtiny (rodilý mluvčí/B2) + angličtiny (B1), žádoucí je Německo (A2).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Turistická, hotelová a pohostinská činnost

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4412470  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc