Konštruktér - oblasť automatizácie

NT Automation s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení, robotických pracovísk, montážnych liniek a pod.
- tvorba 3D modelov a 2D výkresov v programe Autodesk Inventor
- spolupráca s výrobou
- samostatné riešenia ale aj práca v úzkom tíme

- možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch v oblasti automatizácie
- variabilita práce, kde stojí každý deň pred Vami nová výzva
- osobnostný a profesionálny rozvoj
- práca v príjemnom kolektíve malej firmy
- zaujímavé platové ohodnotenie na základe dosiahnutých vedomostí a skúseností
- možnosť aj práce z domu

Ak máte akékoľvek otázky k ponúkanej pozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.2.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automatizácia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý

- strojárske vzdelanie (SŠ a/alebo VŠ) podmienkou
- skúsenosti s programom Autodesk Inventor
- prax v automatizácii veľkou výhodou
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa

Mladá a perspektívna firma hľadá do svojho tímu šikovného kolegu/kolegyňu a tímového hráča.
Ak hľadáš pestrú prácu, ktorá nenudí a bude ťa posúvať vpred, si na správnom mieste.

Adresa spoločnosti

NT Automation s. r. o.
Palackého 9
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Robert Sany
E-mail: poslat životopis
ID: 3113861  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac