Charakteristika společnosti

Společnost založená roku 1995 v Třebíči jako ENVINET spol. s r.o. a v roce 1997 transformovaná na akciovou společnost ENVINET a.s.
Od roku 2012 součást mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.
Inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v České republice i v zahraničí.

Zobrazit celou charakteristiku
Tradiční dodavatel zařízení a služeb pro jadernou energetiku a průmysl, laboratorních technologií, zákaznických softwarů, průmyslové automatizace a systémů pro detekci ionizujícího záření.

Společnost certifikovaná podle mezinárodních standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 s registračním osvědčením Českého metrologického institutu pro opravy a montáž měřidel a oprávněním k výkonu úředního měření ionizujícího záření.
Společnost nabízející komplexní řešení, vysokou profesionalitu služeb a zajištění trvalé systémové i odborné podpory zákazníka.

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: NUVIA a.s.

1 - 1 z 1