Projektový manažer

NUVIA a.s.

Místo práce
Modřínová 1094, Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat, pravidelné odměny, Sick days, příspěvek na stravování, podpora výuky jazyků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se zákazníky a partnery,
• koordinace projektových týmů a dodavatelů,
• sestavení harmonogramu a rozpočtu,
• odpovědnost za dodržení kvality projektů,
• řízení jednotlivých fází projektu,
• tvorba manažerské dokumentace projektu.

Řízení projektů pro zakázky z oblasti jaderné energetiky, průmyslu, radiochemických laboratoří, vzdělávacích institucí a výzkumných pracovišť.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na zajímavých projektech u nás i v zahraničí
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny Sick days
• příspěvek na stravování
• mobilní telefon
• finanční podpora výuky jazyků
• výhodný telefonní tarif u T-mobile i pro rodinné příslušníky
• možnost účasti na akciovém zaměstnaneckém programu skupiny VINCI.

Informace o náboru

Hledáme kolegy pro samostatné řízení technických projektů.
Zašlete nám prosím váš životopis společně s motivačním dopisem. Ozveme se všem uchazečům.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Projektové řízení

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• schopnost plánovat, rozvíjet a dosáhnout cíle projektu,
• flexibilní, pozitivní a na cíl orientovaný přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NUVIA a.s., Třebíč

Dodavatel jednoúčelových poloautomatizovaných nebo plně automatizovaných strojních zařízení, montážních, měřících a výrobních stanic, výrobních linek, zejména pro oblast automotive. Návrh, strojní konstrukce, elektro-projekce, programování PLC, oživení u zákazníka, servis.

Dodavatel zařízení pro oblast radiometrie a radičních měření.

Dodavatel SW pro oblast jaderné energetiky, radiačního monitoringu a průmyslové automatizace.

Dodavatel zařízení a služeb pro oblast jaderné energetiky. Projektový inženýring.

Na trhu od roku 1995. Od roku 2012 součást francouzské nadnárodní společnosti VINCI.
ID: 4099572  Datum zveřejnění: 9.6.2021