IT hrdina a konzulant

NWT a.s.

Místo práce
Na Strži, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád/a komiksy? Chceš být TY naším hrdinou a naučit se, jak se dělá perfektní IT? Baví Tě angličtina a chceš ji využívat každý den? Nechceš být typický ajťák a sedět celý den u počítače? Pokud jsi minimálně dvakrát odpověděl ano, tak je tohle práce přímo pro Tebe.
Děláme IT na celosvětové úrovni a vše se řeší dle best practices. Máme jasnou vizi a jdeme si za svými cíli. Našimi produkty jsou zejména Paveza, Tiskové řešení, Datové centrum, Office 365, Networking, Security, HW, SD Portál.
Naším cílem je vybudovat v Praze nový tým, na který se můžeme 100 % spolehnout. Aktuálně hledáme dva lidi na pozici Hrdina a Konzultant. Kdo je kdo?
Hrdina by měl být samostatný. Bude poskytovat IT podporu pro korporátní společnost, která má kořeny v USA a pobočky po celém světě. Do dvou let může hrdina vyrůst v superhrdinu.
Konzultant bude úzce spolupracovat s naším Account managerem, budou společně jezdit na jednání. Konzultant bude mít na starost technická řešení a vždy by měl získat informace pro technický návrh/řešení.

Co bys měl aspoň umět?

Znalost OS Windows, konfigurace aktivních prvků a základní správy Windows Server 2012, AD, DNS, DHCP
Znalost produktů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet, elektronická pošta
Základní znalost Sharepoint
Základní znalost doménového prostředí (oprávnění atd.)
Znalost sítí
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Pracovitost a koncentrovaný přístup k práci
Cokoliv navíc bude super

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za to můžeme nabídnout?

Hlavní pracovní poměr
Jistota dlouhodobé práce
Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.

Adresa společnosti

NWT a.s.
Nám. Míru 1217
768 24 Hulín
http://www.patro.cz
ID: 3499567   Datum zveřejnění: 24.9.2018