Obchodník

NWT a.s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád aktivní život? Jsi komunikativní a rád jednáš s lidmi? V tom případě čti dál.

Hlavním cílem práce je komplexní řízení obchodních případů. To pro Tebe znamená identifikace vhodného zákazníka a následná spolupráce s ním. Abychom Tě za tvé výkony mohli odměnit, musí z tvojí strany probíhat pravidelný reporting vedení společnosti. Velmi důležitá je také komunikace a spolupráce v rámci týmu.

Co požadujeme?
• Samozřejmostí je pro nás minimálně středoškolské vzdělání
• Praxe na obdobné pozici
• Plynná úroveň AJ (další jazyky výhodou)
• A pro obchodníka nezbytné vlastnosti jako: tah na branku, výborné komunikační a vůdčí dovednosti, profesionální vystupování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Zodpovědnou a samostatnou pozici
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Možnost seberealizace při rozvoji firmy
• Veškeré vybavení pro tvoji práci (telefon, notebook,...)
• Cafeteria systém
• Příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.
ID: 3510940  Datum zveřejnění: 8.10.2018