"Vládce" aneb klíčový manažer

NWT a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáš dobře Prahu nebo Ostravu? Pohybuješ se v IT světě? Máš prodejní schopnosti? Staň se vládcem Prahy nebo Ostravy právě Ty.
Děláme IT na celosvětové úrovni a vše se řeší dle best practices. Máme jasnou vizi a jdeme si za svými cíli. Našimi produkty jsou zejména Paveza, Tiskové řešení, Datové centrum, Office 365, Networking, Security, HW, SD Portál.
Naším cílem je vybudovat v Praze nový tým, na který se můžeme 100 % spolehnout. V Ostravě již tým máme a jen jej chceme doplnit o další silný článek. Aktuálně hledáme člověka na pozici „Vládce“ aneb klíčový manažer na pobočku v Praze i Ostravě.

Co od Tebe požadujeme?
Znalosti IT
Znalost produktů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Obchodní dovednosti
Tah na branku
Základní znalost Sharepoint
Základní znalost infrastrukturního IT prostředí
Znalost LAN
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Pracovitost a koncentrovaný přístup k práci

Co můžeme naopak nabídnout Tobě?
Hlavní pracovní poměr
Jistota dlouhodobé práce
Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Místo výkonu práce: Praha nebo Ostrava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.

Adresa společnosti

NWT a.s.
Nám. Míru 1217
768 24 Hulín
http://www.patro.cz
ID: 3526360   Datum zveřejnění: 28.10.2018