Stavbyvedoucí elektro

NWT a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.12.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti s vedením lidí a projektů? Pohybuješ se v oboru elektro? Přidej se k nám a pojď naše projekty realizovat s námi.

Co bude náplní práce?
Nastavovat harmonogram jednotlivých zakázek a hlídat klíčové termíny
Účast se kontrolních dnech na stavbách a zodpovědnost za kontrolu zapracování závěrů z kontrolních dnů
Odpovědnost za technická jednání s dodavateli, kvalitu provedené dodávky a její bezvadné předání / uvedení do provozu
Odpovědnost za soulad vyúčtování dodavatelů se skutečností a SoD, dále za podklad fakturace na investora
Odpovědnost za kompletaci dokladové části k předání a následně za předání díla, kolaudaci
Koordinace a řízení týmu šéfmontérů / montérů
Spolupráce s dalšími odděleními společnosti (obchod, projekce, příprava, servis)

Co požadujeme?
Praxi v oboru elektro (silnoproud, slaboproud, měření a regulace)
Vyžadujeme časovou i místní flexibilitu
Samostatnost, analytické myšlení, 100 % spolehlivost, systematický přístup k práci, důraz na maximální kvalitu a detail, dochvilnost, reprezentativní vystupování a jednání
Znalost práce na PC – OBIS, WEROX, Autocad, Word, Excel, Outlook

Co nabízíme?
Hlavní pracovní poměr
Jistota dlouhodobé práce
Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.
ID: 3539894  Datum zveřejnění: 15.11.2018