Projektový manažer TZB

NWT a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Tvou pracovní náplní?
Budeš mít odpovědnost za koordinaci dodávky TZB profesí a za provedení dle projektové dokumentace. Jednou z hlavních činností bude hlídání rozpočtu projektu a řešení operativních požadavků. Samozřejmostí bude také zodpovědnost za funkčnost instalovaných systémů, evidence dodavatelů, pracovníků a materiálu. Důležitá je také spolupráce se stavbyvedoucími, investory a manažerem, který zodpovídá za celý projekt.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti můžeme nabídnout?
Hlavní pracovní poměr, jistotu dlouhodobé práce, zodpovědnou a samostatnou pozici, prostor pro profesní a osobnostní růst. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů - příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe požadujeme?
Jelikož je tento obor specifický, požadujeme praxi v oblasti TZB. Na této pozici je potřeba osoba komunikativní, samostatná a flexibilní. Také by měla mít reprezentativní vystupování a jednání a umět si dobře organizovat čas. Výhodou je také znalost čtení projektové dokumentace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.
Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.

Adresa společnosti

NWT a.s.
Nám. Míru 1217
768 24 Hulín
https://nwt.cz/kariera/
ID: 3776731  Datum zveřejnění: 1.10.2019