Provozní pracovník výroby – 18 000 Kč - ranní směna

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Okres Třebíč
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP pro stabilní a mezinárodní společnost. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů. Není potřeba praxe, vše potřebné Vás naučíme.

Náplň pracovní pozice:

• Jednoduché zámečnické práce, montáž regálů a konstrukcí
• Realizace zlepšovacích návrhů na základě podkladů ve výrobě
• Spolupráce s oddělením údrž
• Pouze na ranní směnu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Nástupní mzda 18 000,-
• Příplatek za nemarodění 1 000,-
• Náborový příplatek 3 000,-
• Dotované stravenky 100 ,- / Odpracovaný den
• Navýšení mzdy po zapracování
• Práci v čistém a moderním prostředí
• Zaškolení odborníky
• Firemní benefity
• Dlouhodobou spolupráci, Hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]

Do předmětu zprávy napište: "PROVOZNÍ PRACOVNÍK VÝROBY- OKŘÍŠKY".

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Manuální zručnost
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• Doložení trestní bezúhonnosti
• Praxe výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3047256  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000