Pracovník/ce v potravinářské výrobě - Byšice

O.K. solution, s.r.o.

Černokostelecká 24, 100 00 Praha 10, Okres Mělník, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha balící linky.
Odbavování výrobků z pásu.
Rovnání krabic na paletu.
Práce vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení 16 000 – 18 000,-Kč/měsíčně.
KARIÉRNÍ RŮST
20 dnů dovolené, po odpracování 1 roku + 5 dnů.
Příplatky za odpolední směny, za víkendy apod.
Práce v moderním prostředí.
2směnný provoz a HPP
Dotované závodní stravování, které je přímo v areálu.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]. Do předmětu zprávy napište: "Byšice"

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
Potravinářský průkaz.
Manuální zručnost, zodpovědnost, dochvilnost.
Praxe v potravinářském průmyslu nebo na obdobné pozici je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3092279  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 18000 Kč/měs.