Řidič VZV až 25.000Kč + ubytování

O.K. solution, s.r.o.

Kolbenova, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
22.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
21.500-25.000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava nakládky
Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut
Každodenní údržba
Úklid skladových prostorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP s mzdou 21 500 – 25 000Kč
Příplatky za práci v noci a o víkendech + bonusy
Příplatek za pracovní prostředí 10 % ze mzdy
Směnový příplatek max. 2 000 Kč
Příspěvek max. 1 000 Kč/měs. na dopravu
Náborový příspěvek 7 000 Kč
Příspěvek max. 5 000 Kč/měs. na ubytování
Další benefity formou kafeterie – 5000 Kč/rok
Příspěvek na stravování (firemní kantýna)
Příspěvek na životní a úrazové pojištění
Možnost zakoupení firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
25 dnů dovolené
Výhodný firemní mobilní tarif
Firemní akce
Vzdělávací kurzy, školení

Informace o náboru

Řidičský průkaz na VZV na 5 tun
Alespoň 2 roky praxe s VZV
Zkušenosti s obsluhou některé manipulační techniky (VZV, RETRAK)
Ochota pracovat na směny (PO-PÁ, třísměnný)
Zkušenosti se systémem SAP WMS/Warehouse Management System VÝHODOU
Plynulý český jazyk

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3252154  Datum zveřejnění: 22.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21.500-25.000Kč