Pracovnice řezárny - příspěvek na dopravu- Plandry

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Plandry, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Práci na HPP.

Obsluha zařízení na výrobu textilních látek
Kontrola hotových výrobků
Manipulace a balení hotových výrobků
Drobná administrativa
Práce na ranní, občas i odpolední směnu
Práce je vhodná i pro absolventy, vše potřebné Vás naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 15 000,– až 17 000 ,–
Příspěvek na dopravu autem
Příplatky za nemarodění 1000,– / Měsíc
Dotované firemní stravování 70,– / den
Práce v čistém a moderním prostředí nových technologiích
Odborné zaškolení
Firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
Pečlivost a odpovědný přístup ke svěřené práci
Pracovní zkušenosti ve zpracování textilu výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3253326  Datum zveřejnění: 11.7.2018