Zámečník/ montér - 28 000kč/měs - volné víkendy

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
kuřim, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 kč až 28000 kč /měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

montáž mechanických částí CNC strojů,měření, vyhodnocování, odborná pomoc při montáži strojů.
práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozu
pozice je vhodná pro muže
Firma se nachází v Kuřimi .

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda 26 000 Kč až 28 000 Kč/měsíčně
příplatek za nemarodění 1700 Kč / měsíčně
13. plat,prémie ke mzdě,finanční bonusy a prémie,dotované závodní stravování
25 dní dovolené
PRÁCE V ČISTÉM PROSTŘEDÍ

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe ve strojírenské výrobě VELKOU VÝHODOU
dobrá znalost technické dokumentace, strojírenských výrobních prostupů
znalost práce s měřidly

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3263122  Datum zveřejnění: 7.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 kč až 28000 kč /měs