Pracovnice finální kontroly - 18 500 Kč/měs - Brno

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kvalitativní kontrola hotových tkanin

Zaměstnanecké výhody, benefity

motivující finanční ohodnocení, mzda od 17000 až 18500,- Kč hrubého při nástupu
dlouhodobá spolupráce na HPP!
25 dní dovolené
13. mzda
příspěvek na stravu

Místo výkonu práce Brno

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci , manuální obratnost
výhodou ukončené vzdělání SOU/SŠ
praxe ve výrobě výhodou
ochota pracovat ve dvousměnném provozu (osmi hodinových směnách)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3336421  Datum zveřejnění: 15.3.2018