Mechanik obráběcích strojů, od 24.000Kč, Jihlava

O.K. solution, s.r.o.

Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24.000 - 28.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění oprav obráběcích strojů
- Opravy, seřizování a údržba elektronického zařízení
- Mechanické opravy
- Práce ve 2směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP, dvousměnný provoz
- Nástupní mzda dle praxe (od 24.000Kč/měs.)
- Dotované závodní stravování
- Místo výkonu práce: JIHLAVA
- Možnost dalšího odborného a kariérního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technického směru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SOU technického směru
- Praxe alespoň 1 rok na údržbě strojů
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb.§6 PODMÍNKOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3345557  Datum zveřejnění: 10.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000 - 28.000 Kč/měsíc