Elektrikář - Vyškov, mzda 23.000 - 31.000 Kč

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23.000 - 31.000 Kč hrubého za měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění plánované údržby a oprav strojů
- Diagnostika a odstranění závad
- Plánování preventivních revizí
- Technická podpora výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda 23.000 – 31.000 Kč
- Příplatek za směnnost (noční 15%, víkendy 25%)
- Práce na HPP – nástup ihned nebo dohodou
- Stravenky (55%hradí zaměstnavatel)
- 23 dní dovolené
- Profesní školení, odborný a osobní rozvoj
Místo výkonu práce - VYŠKOV

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technického směru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání obor elektro
- Praxe v oblasti elektro min. 3 roky
- Vyhláška č. 50/1978 Sb.min.§6 a vyšší – podmínkou
- Schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
- Manuální zručnost, ochota práce na směny
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3353627  Datum zveřejnění: 27.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000 - 31.000 Kč hrubého za měsíc