Provozní zámečník, 26.000-30.000,-kč, ubytování, Benátky nad Jizerou

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Benátky nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za požadovaný technický stav a opravy strojů a zařízení
Zodpovědnost za zásoby náhradních dílů a materiálu potřebného k opravám a údržbě strojů
Zadávání požadavků na nákup materiálu, atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP, nástupní mzda 26.000 - 30.000,- Kč, dle zkušenosti
Příplatky za odpolední směnu
Čtvrtletní prémie a další bonusy
5 týdnů dovolené
Ubytování
Stravenky - 75,- Kč
Výkon práce: Benátky nad Jizerou

Informace o náboru

Nábor je přímo do kmene. Zašlete profesní životopis v češtině.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zámečník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU - zámečník
Praxe na obdobné pozici výhodou
Ochota pracovat ve směnném provozu
Proaktivní přístup, důslednost, zodpovědnost za výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3355374  Datum zveřejnění: 27.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 - 30000