Řidič - tuzemsko nebo zahraničí

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 45.000 Kč hrubého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní firmu na Jihlavsku hledáme uchazeče na pozici: ŘIDIČ KAMIONU, jehož náplní práce bude:
- Přeprava výrobního materiálu od dodavatele do závodu
- Vývoz hotových výrobků k zákazníkům (ČR, SK, Rakousko, Německo)
- Možnost volby působnosti v ČR nebo v zahraničí
- Odpovědnost za dodržování pracovních postupů
- Směnnost: 2–3 denní turnusy nebo 12ky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající platové ohodnocení 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
- Náborový příspěvek 10 000,– Kč
- Příplatek za nemarodění 2 000 Kč / měsíc
- Dovolená 20 dní
- Dotované firemní stravování: jídlo za 14,– / odpracovaný den
- Příplatky za práci přesčas, za svátky, za noční směnu, a další…
- Smlouva na HPP
- Sídlo společnosti: JIHLAVA

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Příplatek za pravidelnou docházku 2 000 Kč / měsíc
- Odborné zaškolení
- Firemní benefity
- Smlouvu na HPP u firmy a dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3358262  Datum zveřejnění: 12.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 45.000 Kč hrubého