Elektronik - Robotik, mzda 30 000,-Kč/měs., Praha - Letňany

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kandidát bude součástí týmu provozních elektrikářů, jejichž hlavním úkolem je údržba, preventivní údržba a opravy na výrobních zařízeních firmy, tj.robotizovaná lisovací linka a automatizovaná svářecí pracoviště.
• Další důležitou činností bude optimalizace výrobního procesu, tj. seřizování parametrů stroje např. robotových trajektorií, parametrů sváření popř. drobné úpravy v PLC.
• Po zaučení bude uchazeč pracovat s bodovými svářecími automaty (seřízení, údržba), s upínacími přípravky (mechanika, pneumatika), s roboty Fanuc, Kuka, úpravy programu Simatic atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci ve třísměnném provozu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Příspěvek na stravování
• Zaškolení, možnost profesního růstu
• Mzda 25 000 - 30 000,-Kč / měsíc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrikář

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru elektrikář
• Znalost programování svařovacích robotů Kuka, Fanuc
• Znalost programu Simatic výhodou
• Výbornou znalost práce na PC
• Orientace v elektro-dokumentaci
• Vyhláška 50/78 Sb. min. §6
• Manuální zručnost
• Základní znalosti pneumatiky
• Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3384254  Datum zveřejnění: 12.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000Kč