Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Dělník zakázkové výroby, mzda 29.000 Kč, příspěvek na dopravu

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě dopravníkových pásů

Místo výkonu práce: Jihlava - Hruškové Dvory

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní týden od pondělí do pátku v režimu tří směn
• dobrou dopravní dostupnost - autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní
• mzdu 24.500 Kč - 29.000 Kč
• 13. a 14. mzdu
• příspěvek na dopravu, na zdraví
• stravenkový paušál
• odměnu za docházku
• týden dovolené navíc
• přesčasy proplácíme nad rámec zákoníku práce
• firemní akce pro zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost měření materiálu svinovacím metrem
• znalost převodů měrných jednotek
• manuální zručnost
• ochotu se učit
• fyzickou zdatnost
• ochotu pracovat na 3 směny
• zkušenost z výrobního prostředí výhodou – ne podmínkou
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců