Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocný pracovník, mzda 30.000 Kč, zajištěné ubytování zdarma

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Otrokovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava materiálu pro zkušenějšího kolegu
- manipulace s paletovým vozíkem při přepravě materiálu
- zaučování na strojích pro dokončování pneumatiky

Místo výkonu práce: Otrokovice

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 27.000 - 30.000 Kč/měsíčně
- zajištěné ubytování
- 30. 000 Kč nástupní bonus
- 13. a 14. mzda
- není nutná předchozí praxe
- závodní stravování s dotací
- 5 týdnů dovolené
- poukázky na Flexipass

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- pracovitost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců