Technik výpočetní techniky, mzda 24.500 Kč, pouze ranní směny

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned - dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 24 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• záruční a pozáruční servis drobné elektroniky
• analýza opravovaného produktu
• detekce a opravy závad
• testování funkčnosti produktu po provedení opravy
• záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

• místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 21.000 Kč + příplatky dle ZP a bonusy
• stravenky 150 Kč
• příspěvek na čištění oděvu
• 13. plat
• stabilní zaměstnání v příjemném a pohodovém pracovním kolektivu
• ranní směny
• MultiSport karta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost HW, SW
• základy technické AJ
• manuální zručnost
• dobrý zrak
• základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem

Výhodou bude pokud máte:

• zkušenost se skládáním, opravováním PC
• zkušenosti s pájením komponentů
• SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
• orientace a čtení v elektrotechnických schématech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců