Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Specialista pojistných událostí (m/ž)

O2 Financial Services s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 46 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení dle dosažených zkušeností, znalostí a podaného výkonu na výběrovém řízení Součástí mzdy měsíční provize ze základní hrubé měsíční mzdy Stravenkový paušál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Likvidace pojistných událostí maďarského portfolia, spolupráce s kolegy zodpovědnými za české a slovenské portfolio
• Denní dohled nad průběhem a kvalitou procesů od hlášení škodních událostí až po vypořádání plnění z pojištění
• Denní komunikace s kolegy ze zákaznického centra
• Úzká spolupráce s partnery (servisní střediska, pojišťovna, aj.)
• Příprava manažerských a provozních reportů, podkladů pro fakturaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

10% prémie z měsíční mzdy vyplácené pololetně
5 týdnů dovolené, 3 Sick days
Stravenkový paušál 100 Kč za odpracovaný den
Služební SIM karta
Tarify a další služby v rámci O2 a O2 Family za zvýhodněných podmínek
Příspěvek na telefon až 18 000 Kč
Možnost dalšího kariérního růstu v rámci organizace
Možnost kombinovat docházku do kanceláře (Praha/Pardubice) s distanční formou (home office)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Uživatelská znalost PC - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• Anglický nebo maďarský jazyk velmi dobře slovem i písmem (denní komunikace), zároveň český nebo slovenský jazyk na komunikativní úrovni
• Samostatné vedení agendy po řádném zaškolení. Pečlivost, komunikativnost, proaktivitu, procesní myšlení a týmového ducha
• Praxe v oblasti finančních služeb, telekomunikací nebo logistiky výhodou
• Velmi dobrou znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost O2 Financial Services s.r.o. vystupuje jako likvidátor pojistných událostí pro společnost Maxima pojišťovna a je 100 % dceřinou společností O2 Czech Republic (www.o2fs.cz).
ID: 4319587  Datum zveřejnění: 14.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc