Vedoucí úřadu, koordinátor infrastruktury a územního rozvoje

Obecní úřad Přezletice

Místo práce
Veleňská 48, Přezletice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 Kč/měsícPlatové zařazení: odpovídající platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + po třech měsících osobní ohodnocení, odměny. Výše nástupního platu po třech měsících od 42.000Kč hrubého.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komplexní zajišťování chodu obecního úřadu
 Úzká spolupráce s vedením obce, plnění úkolů dle pokynů starosty/místostarosty
 Vedení malého kolektivu referentek obecního úřadu a pracovníků technických služeb
– koordinace a kontrola činnosti těchto zaměstnanců
 Spolupráce na přípravě strategických dokumentů
 Pořizování zápisů z jednání
 Komunikace s orgány veřejné moci
 Koordinace stávajících stavebních projektů a záměrů (individuální, obecní a
development)
 Správa smluv týkajících se stavební činnosti (kontrola závazků a plnění smluv, kontrola
termínů) ve spolupráci s externí právní kanceláří.
 Zajišťování podkladů pro stavební řízení obecních akcí, komunikace s externím
zajišťovatelem inženýringu a externími projektanty
 Příprava stanovisek k žádostem občanů, firem a orgánů státní moci v rámci jejich
stavebních řízení ve vztahu k obci Přezletice
 Spolupráce při přípravě a koordinaci projektů pro získávání finančních prostředků z
dotačních titulů, příprava podkladů pro žádosti a správu dotací ve spolupráci s externí
firmou
 Vyřizování podnětů občanů, firem a orgánů státní moci, koordinace úkonů při realizaci
jednotlivých stavebních zakázek obce (pozemní stavby, dopravní stavby, inženýrské
stavby) - komunikace se stavebními firmami, s technickým dozorem a dalšími
účastníky, příprava podkladů apod.
 Vytvoření a následné vedení evidence sítí a veřejné infrastruktury, komunikace se
správci sítí v majetku obce (komunikace, veřejné osvětlení, kanalizace, ČOV atd.)
 Správa obecních nemovitostí a infrastruktury (přebírání do
majetku a evidence obce ve spolupráci s externím TDS, zajišťování revizí a údržby,
správa nájemních vztahů)
 Monitoring obecního majetku, řízení pracovníků technických služeb, vyřizování
podnětů veřejností v souvislosti s majetkem obce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
 Min. SŠ vzdělání
 Schopnost komunikace s nadřízenými a podřízenými
 Schopnost psané telefonické a osobní komunikace s orgány státní moci, občany,
firmami
 Vytváření dokumentů a podkladů pro jednání s orgány státní moci, občany, firmami
 Zkušenost s řízením projektů
 Zkušenost s inženýringem a orientace v technických výkresech výhodou
 Samostatnost a aktivní přístup
 Příjemné a kultivované vystupování
 Schopnost samostatného řešení různorodých úkolů, dohledání informačních zdrojů
 Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
 Forma pracovního poměru – pracovní smlouva na HPP
 Stabilní zázemí
 Mobilní telefon a další benefity
 Nástup ihned nebo dle dohodou
Písemná přihláška musí obsahovat:
 jméno, příjmení, titul uchazeče
 datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče
 číslo občanského průkazu uchazeče (nebo dokladu povolení k pobytu, jde-li o cizího
státního občana)
 datum a vlastnoruční podpis uchazeče, příp. kontaktní spojení (telefon, e-mail)
K přihlášce zájemce dále připojí tyto doklady:
 životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a
dovednostech
 výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních občanů též
obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovských státem (pokud
domovský stát takový dokument nevydá, doloží cizí státní občan čestným
prohlášením)
 ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
 školení, certifikáty
Místo, způsob a lhůta pro podání přihlášky:
 poštou na adresu Obecní úřad Přezletice, Veleňská 48, 250 73 Přezletice, podací
razítko nejpozději do 30.4.2021 – pod označením obálky – „Vedoucí úřadu,
koordinátor infrastruktury a územního rozvoje“
 osobně na Obecní úřad Přezletice, Veleňská 48, 250 73 Přezletice nejpozději do
30.4.2021 do 11:00.
 e-mailem na adresu mí[email protected] nejpozději do 30.4.2021 do 11:00
 do datové schránky obce Přezletice yrjb5vi nejpozději do 30.4.2021 do 11:00
Bližší informace podá místostarosta obce Jan Macourek na tel.: 602 310 391

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

administrativa

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obecní úřad
ID: 4062441  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc