OÖ Gesundheitsholding

Společně po generace

V hornorakouském Gesundheitsholding GmbH (OÖG) pracuje asi 14 500 zaměstnanců. OÖG je se svými klinikami a přidruženými společnostmi největší zdravotnickou skupinou v Horním Rakousku s 54,8% podílem péče. Činnost našich zaměstnanců je zaměřena na prospěch pro zdraví a kvalitu života obyvatel v Horním Rakousku. Našim zaměstnancům nabízíme dlouhodobé pracovní vyhlídky, které umožňují vzdělávání, život a kariéru v univerzitním prostředí a v regionech.

Posilujeme náš tým na Pyhrn-Eisenwurzen Klinikum Steyr a hledáme:

Odborného lékaře/lékařku na intervenční kardiologii na oddělení interního lékařství (kardiologie, nefrologie a intenzivní péče)

Plný nebo částečný úvazek

Klinika Pyhrn-Eisenwurzen Kirchdorf Steyr se ročně stará přibližně o 50 000 hospitalizovaných a 420 000 ambulantních pacientů. Klinika Pyhrn-Eisenwurzen je s více než 850 lůžky jednou z největších zdravotnických zařízení v Rakousku. Připojte se k našemu týmu ve Steyru a pracujte v budoucnu v jednom z nejkrásnějších regionů Rakouska.

Pro další informace je Vám k dispozici Prim. Dr. Martin Genger, vedoucí oddělní interního lékařství I, tel. 05 055466-29500.

Pokud i Vy chcete rozhodujícím způsobem přispět ke zdravotní péči lidí v Horním Rakousku, těšíme se na vaši odpovídající online žádost o místo na adrese: www.ooeg.at/karriere.

BR
Poslat společnosti životopis
ID: 3936831  Datum zveřejnění: 13.7.2020