Jak Vám poradíme?

OÖ Gesundheitsholding

Společně pro generace

Ve společnosti Oberösterreichischer Gesundheitsholding GmbH (OÖG) pracuje kolem 15 000 pracovníků. OÖG se svými klinikami a holdingovými společnostmi je díky svému podílu na péči ve výši 53,1 % největším zdravotnickým koncernem Horního Rakouska. Jednání našich pracovníků se řídí podle užitku pro zdraví a kvalitu života hornorakouských obyvatel. Nabízíme našim pracovníkům dlouhodobé pracovní perspektivy, umožňujeme vzdělání, život a kariéru v univerzitním prostředí a v regionech.

Posilujeme náš tým na Klinice Rohrbach a hledáme

odborného lékaře pro anesteziologii a intenzivní medicínu

Klinika Rohrbach se za rok postará o více než 12 000 stálých a více než 90 000 ambulantních pacientů. S více než 700 zaměstnanci a přibližně 200 lůžky je klinika regionálním poskytovatelem zdravotní péče v horním Mühlviertel.

Pokud potřebujete bližší informace, je Vám k dispozici pan Prim. Dr. Kostja Steiner, vedoucí Institutu pro anesteziologii a intenzivní medicínu, Tel. +43 (0)5 055477-22700.

Na základě nastávajícího odchodu do důchodu potřebujeme činorodou podporu v týmu. Hledáme kolegyni nebo kolegu, který má radost ze své práce nebo ji chce opět nalézt. Pokud máte dotazy, zavolejte mi nebo přijďte a sami si udělejte obrázek - těšíme se na Vás. Provozujeme medicínu srdcem i mozkem a rádi zde pracujeme.

Pokud i Vy chcete přispět rozhodujícím způsobem k péči o zdraví lidí v Horním Rakousku, těšíme se na Vaši zevrubnou online nabídku na adrese: www.ooeg.at/karriere

BR
Poslat společnosti životopis
ID: 4192716  Datum zveřejnění: 31.10.2021