Jak Vám poradíme?

OÖ Gesundheitsholding

Společně pro generace

Ve společnosti Oberösterreichischer Gesundheitsholding GmbH (OÖG) pracuje kolem 15 000 pracovníků. OÖG se svými klinikami a holdingovými společnostmi je díky svému podílu na péči ve výši 53,1 % největším zdravotnickým koncernem Horního Rakouska. Jednání našich pracovníků se řídí podle užitku pro zdraví a kvalitu života hornorakouských obyvatel. Nabízíme našim pracovníkům dlouhodobé pracovní perspektivy, umožňujeme vzdělání, život a kariéru v univerzitním prostředí a v regionech.

Posilujeme náš tým na Klinice Rohrbach a hledáme

odborného lékaře pro radiologii

Klinika Rohrbach se za rok postará o více než 12 000 stálých a více než 90 000 ambulantních pacientů. S více než 700 zaměstnanci a přibližně 200 lůžky je klinika regionálním poskytovatelem zdravotní péče v horním Mühlviertel.

Pokud byste chtěli vědět bližší informace, je Vám k dispozici primářka Dr. Julia Röper-Kelmayr, LL.M., MBA vedoucí Institutu pro med. radiologie-diagnostika, Tel. +43 (0)5 055477-26700.

Institut pro radiologii spolupracuje se všemi obory kliniky a je vybaven tou nejmodernější technikou. V současné době tvoří tým 6 radiologů (4 odborní lékaři, 2 lékaři vzdělávající se pro odborné oddělení), přičemž je plánováno navýšit v nejbližší budoucnosti počet pracovníků. Těšíme se na vaši nabídku!

Pokud i Vy chcete přispět rozhodujícím způsobem k péči o zdraví lidí v Horním Rakousku, těšíme se na Vaši zevrubnou online nabídku na adrese: www.ooeg.at/karriere

BR
Poslat společnosti životopis
ID: 4192720  Datum zveřejnění: 31.10.2021