Prodavač Stavba/Dřevo

OBI Česká republika s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším oborem je dřevo a také stavební materiály. Ať už dřevotříska nebo sádrokarton, svahové tvárnice nebo spárovací hmoty. Naší zákazníci profitují z Vašeho přátelského a kompetentního způsobu poradenství, kterým cíleně poradíte každému nerozhodnému zákazníkovi. Se stejným zájmem se staráte o regálový servis a doplňování zboží.

Náplň práce:
*aktivní komunikace se zákazníky
*aktivní prodej výrobků
*péče o přidělený sortiment
*prezentace zboží
*uplatnění Vašich obchodních dovedností

Zaměstnanecké výhody, benefity

*týden dovolené navíc, tj. celkem 5 týdnů
*stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnavatel přispívá 50 Kč)
*zaměstnanecké slevy na nákup
*příplatek za práci o víkendu od 1500 Kč
*příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.obi.cz

Pomáháme vytvářet z bydlení domov v jedenácti evropských zemích - už více než 40 let.

Našimi zákazníky jsou profesionálové i kutilové, kteří u nás vždy naleznou všechno, co potřebují pro stavbu, bydlení, zahradu a techniku.

Přidejte se k nám a pracujte ve společnosti, která Vám nabízí příjemné pracovní zázemí a postará se o Vaše odborné zaškolení - více než polovina našich zaměstnanců je s námi 5 let a déle.
ID: 3753362  Datum zveřejnění: 3.9.2019