Lékař/ka gynekologie

Oblastní nemocnice Jičín a.s. (MPSV)

Místo práce
Bolzanova 512, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v gynekologii a porodnictví (22123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní nemocnice Jičín a.s., IČ 26001551
Pracoviště:Oblastní nemocnice Jičín a.s. - sídlo, Bolzanova 512, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Jičín.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: [email protected], s případnými dotazy se obracejte na tel.: 493 582 222 pí Pěničková.
Požadujeme odbornou způsobilost podle z. č. 95/2004, interní kmen či special. způsobilost výhodou, jinou způsobilost, jazykové znalosti: ČJ aktivně.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou, ubytování, podnikové stravování, dovolenou navíc, zvláštní prémie.
Vhodné i pro cizince s Povolením Minis. zdrav. podle § 36 z.č. 94/2004 Sb.

Poslední změna:2016-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 9089230771

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, odborná způsobilost podle z.. č. 95/2004, interní kmen či special. způs. výhodou
Jiná způsobilost, vhodné i pro cizince s Povolením Minis. zdrav. podle § 36 z.č. 94/2004 Sb.
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní
Požadované vzdelání:Lékařství