Reagujte bez životopisu

Zástupce primáře na dětském oddělení

Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Miesto práce
Jičín Hospital, Bolzanova 512, Jičín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
100 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nabízíme volné funkční místo zástupce primáře na dětském oddělení. Uchazeč vykonává také práci lékaře na oddělení s lůžkovou částí dětského oddělení, na novorzeneckém oddělení a v ambulanci.

Dětské oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s. poskytuje lůžkovou i ambulantní péči dětským pacientům z celého regionu Jičínska i širšího okolí. Součástí oddělení je lůžkové standardní oddělení a oddělení pro novorozence. Pracoviště je umístěno v moderně vybaveném pavilonu chirurgických oborů.
Návaznost péče o pacienty je zajištěna spoluprací s oddělením radiologie a zobrazovacích metod a rehabilitačním oddělením včetně odborných poraden. Oddělení je akreditováno pro vzdělávání.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavý náborový příplatek!

A na co se u nás můžete těšit?
• Mladý kolektiv,
• 5 týdnů dovolené,
• benefity na sport, kulturu, knihy apod., výhodné benefitní tarify,
• sleva v nemocniční lékárně v Jičíně, cenově zvýhodněné stravování,
• věrnostní odměny dle odpracovaných let,
• příspěvek na důchodové nebo životní pojištění,
• podporu v dalším vzdělávání, náhrada nákladů na vzdělávání,
• nabízíme ubytování nebo pomoc s jeho hledáním.

Informácie o výberovom konaní

Případné dotazy směřujte na MUDr. Pavla Strejčka, náměstka pro léčebně-preventivní péči ONJC a.s.
e-mail: [email protected].
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení
Oblastní nemocnice Jičín a.s. nebo na e-mail: [email protected] případně volejte na 493 582 225.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lékařství

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
• odpovídající vzdělání dle zákona č. 95/2004 Sb., atestace v oboru,
• zdravotní způsobilost a bezúhonnost, ochotu k celoživotnímu vzdělávání.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Oblastní nemocnice Jičín a.s. je poskytovatelem akutní lůžkové i následné péče s ambulantní složkou a odbornými poradnami. Je významným zdravotnickým zařízením Královéhradeckého kraje České republiky. Poskytuje profesionální a komplexní zdravotní péči, a to nejen pro oblast Jičína a Nového Bydžova, ale i v širokém okolí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4586593  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/mesiac