Sanitář/ka

Oblastní nemocnice Příbram, a.s. (MPSV)

Místo práce
Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sanitáři (53295)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní nemocnice Příbram, a.s., IČ 27085031
Pracoviště:Gen. R. Tesaříka 80, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: sanitář/ka
Požadavky:
- osobnostní předpoklady
- fyzická zdatnost
- očkování proti žloutence typu B
- absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz Sanitář výhodou (není podmínkou)
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
Nabízíme:
- práci v jednosměnném pracovním režimu na interním lůžkovém oddělení
- nástup možný ihned
- zaměstnanecké výhody
- možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
- možnost ubytování
Zaměstnanecké výhody:
1 týden řádné dovolené navíc, úhrada jednoho dne náhlé zdravotní indispozice za rok, závodní stravování + příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání, přednostní zdravotní péče v rámci ONP, a.s., slevy na vybrané rehabilitační služby a zdravotní výkony, cvičení pod vedením fyzioterapeutky zdarma a další
Nástup od 1.12.2016. Mzda: 14 000,- Kč
Kontakt:Procházková Jitka, tel.: 318 641 134 od 7:00 - 15:30 hod., e-mail: [email protected]
Msto výkonu práce:Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Gen. R. Tesaříka č.p. 80, Příbram I

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11764380773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou