Zdravotná sestra

LEXUM Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac- ďalšie motivačné platové ohodnotenie (fixná - základná zložka a pohyblivá zložka) - ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava formulárov podľa typu výkonu a vyšetrenia
- informovanie klienta o priebehu a dĺžke vyšetrenia alebo výkonu
- edukácia klienta o aplikácii liekov do spojovkového vaku, predoperačnom a pooperačnom režime
- príprava a kontrola funkčnosti prístrojov, vykonávanie meraní na určených prístrojoch
- dezinfekcia kontaktných častí po každom meraní
- príprava klientov k výkonom a vyšetreniam
- aplikácia liekov do spojovkového vaku, podávanie liekov per os, i.m.
- asistencia pri výkonoch, vyšetreniach
- meranie fyziologických funkcií klientov
- záznam výsledkov meraní do počítačového systému
- objednávanie a príjem liekov, označenie expirácie
- zápis spotreby liekov
- kontrola a evidencia zásob a spotreby liekov
- kontrola operačných programov
- kontrola a príprava materiálov k operácii
- asistencia lekárovi pri operáciach

- zázemie v tradičnej, perspektívnej a prosperujúcej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer na plný úväzok
- dlhodobú spoluprácu, jednosmenná prevádzka
- motivačné platové ohodnotenie (fixná zložka a pohyblivá zložka)
- nadpriemerné finančné ohodnotenie v porovnaní s podobnými pozíciami
- ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej pozície
- možnosť kariérneho postupu
- príjemný kolektív, práca v modernom prostředí

Výberové konanie bude ukončené najneskôr 15.10.2020, predpokladaný nástup do zamestnania dohodou, najneskôr 1.1.2021. Výberové konanie má dve kolá, do druhého kola postúpi maximálne 5 uchádzačov. Z dôvodu predpokladaného veľkého záujmu uchádzačov, nebudeme schopní individuálne odpovedať každému záujemcovi. V prípade, že nebudete kontaktovaný najneskôr do 15.10.2020, považujte, prosím, výberové konanie za už ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, sociálne služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pacient na 1. mieste
- spoľahlivosť, samostatnosť
- výborné komunikačné schopnosti
- užívateľská znalosť práce na PC
- príjemné vystupovanie, empatia
- zodpovednosť a aktívny prístup
- individuálny prístup ku každému klientovi
- schopnosť riešiť neočakávané a stresové situácie
- reprezentatívne vystupovanie

Poskytujeme komplexnú očnú starostlivosť už 30 rokov. Naši lekári vykonali viac než 650 000 úspešných zákrokov. Zrak je ten najdôležitejší zmysel každého človeka a my sme vám pripravení pomôcť v každom veku. Váš príbeh je pre nás dôležitý.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3937827  Datum zveřejnění: 23.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac