Obchodní manažér – příprava nabídek

Odštěpný závod GreMi KLIMA, s.r.o.

Vídeňská 181/102i, Brno-jih, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícMzda se skládá z fixní a variabilní části. Fixní část mzdy je předmětem dohody a závisí od schopnosti a zkušenosti kandidáta. Variabilní část mzdy je odvislá od plnění předepsaných závazků. Roční odměny a odměny za získání zakázky.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pravidelná osobní, telefonická a elektronická komunikace a starostlivost o existující zákazníky
- aktívní vyhledávaní nových obchodních příležitostí
- zpracování obchodního rozpočtu pro cenové nabídky v oboru TZB (vzduchotechnika, klimatizace, topení, chlazení, zdravotechnika,…)
- účast na výběrových řízeních a domlouvání konečné podoby smluvních podmínek
- samostatné organizovaní a vedení obchodních činností a řízení týmu
- poskytovaní poradenství v závislosti od definovaných požadavků a potřeb zákazníků
- spolupráce s realizací a projekcí při cenotvorbě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- roční odměny a odměny za získání zakázky
- příspěvek na stravování formou stravenek
- 25 dní dovolené
- kultura a stabilita rychle se rozvíjející společnosti
- možnost profesního a osobního růstu
- firemní akce – sportovní, společenské
- flexibilní pracovní doba
- služební automobil i k soukromým účelům
- notebook, mobil
- možnost částečné práce z domova po zaučení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zařízení budov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Technická zařízení budov

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost
- příjemné vystupovaní
- obchodní dovednosti
- schopnost navazovat nové kontakty
- samostatnost při řešení úloh
- zodpovědnost
- schopnost vzdělávat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GreMi KLIMA je jednou z nejvýznamnějších společností v oblasti TZB. Je lídrem na slovenském trhu a své aktivity nyní rozšiřuje i v rámci ČR. Neustálým růstem a expanzí i na zahraniční trhy maximálně využívá potenciál v oblasti TZB. Vlastní výrobou vzduchotechnických komponentů plně pokrývá potřeby pro svoje realizace. V rámci strategie prodeje vlastních výrobků rozšiřuje portfolio zákazníků na českém, slovenském a zahraničním trhu. Právě pro neustále rozšiřovaní firemních aktivit hledá do svého týmu profesionálních kolegů ty, kteří mají chuť pracovat na podpoře výroby a prodeje jejich produktů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4326868  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc