Advokátsky koncipient

Okenica & Co. s. r. o.

Pražská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody v 05-06/2024
1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda bude určená v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a po dohode s úspešným uchádzačom. Odmeny a osobné ohodnotenie podľa skúseností, výkonnosti a pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov v slovenskom jazyku, českom jazyku a anglickom jazyku,
- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení,
- príprava súdnych podaní, zastupovanie klientov v konaniach pred súdom,
- právne služby súvisiace so zakladaním a zmenami obchodných spoločností,
- zastupovanie (obhajoba) klientov v trestnom konaní, účasť na úkonoch trestného konania

- primerané finančné ohodnotenie
- pružný pracovný čas
- práca v mladom, dynamickom pracovnom kolektíve
- dlhodobá spolupráca s možnosťou profesijného rastu
- dobrá káva ako základ príjemnej diskusie s kolegami

Výber vhodného uchádzača sa uskutoční v 2 kolách. Po prvotnom vyhodnotení zaslaných životopisov oslovíme len vybraných uchádzačov. Odpovieme však každému uchádzačovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office (WORD, EXCEL) - Mierne pokročilý
Právne informačné systémy - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť slovenského práva,
- pozícia vhodná aj pre absolventa právnickej fakulty v Českej republike (možnosť zápisu ako koncipienta do ČAK),
- schopnosť komunikovať a písať v slovenskom jazyku i anglickom alebo nemeckom jazyku
- znalosť angličtiny alebo nemčiny vrátane právnej terminológie,
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, lojálnosť
- ochota občas cestovať.

Advokátska kancelária Okenica & Co. s.r.o. vznikla v roku 2010. Poskytuje kompletné právne služby vo všetkých odvetviach práva pre slovenskú, českú i zahraničnú klientelu. Služby sú poskytované v slovenskom, českom, anglickom a nemeckom jazyku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Dominik Okenica
Tel.: +421220633386
E-mail: poslať životopis
ID: 4802935  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac