Administrativní pozice z domova s využitím španělštiny

OKIN BPS, a.s.

Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150-160 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

I když v dnešní době panují z automatizace nemalé obavy, my dobře víme, že stroje nám spíše asistují, anebo naopak můžeme možná i my trošku asistovat strojům. Pokud by vás nenapadl žádný příklad, my tu jeden máme.Co třeba program, který dokáže číst textové pasáže a sbírat z nich potřebná data? Přestože je takový software celkem efektivní, může občas potřebovat lidské oko. Pro náš zbrusu nový projekt hledáme právě páry těchto očí, které nám dopomohou zefektivnit nejen tento program, ale zároveň i celý proces.Jste zběhlí ve čtení anglických, francouzských, německých, španělských, italských nebo nizozemských textů? Pak jste náš člověk.- přijímat a zpracovávat požadavky z obchodního oddělení klienta- kontrolovat smluvní dokumenty a přílohy- dohlížet na správnosti dat (doplňovat chybějící a opravovat nesprávné informace)- komunikovat s interními zákazníky- řešit vzniklé problémy podle pracovních scénářů a manuálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pracovat z domova na vlastním počítači- zajímavá finanční odměna- množství práce si určuje každý sám- zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí- každodenní využití jazyků- možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- skvěle číst a psát v španělštině na úrovni B2- mluvit v angličtině na úrovni B1-B2- obratně se vyznat v balíku MS Office- pohotově komunikovat a dovedně organizovat- přistupovat k práci proaktivně- mít smysl pro detail, být flexibilní a odolný vůči stresu- umět si zorganizovat práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3550455  Datum zveřejnění: 30.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150-160 Kč/hod