Technický konzultant

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš tým hledáme technického konzultanta pro dedikované zákazníky, který je zodpovědný za síťové řešení. Má na starosti tyto oblasti:*Spravuje a dohlíží na technické ukazatele výkonu a také soulad s SLA*Zapojení do incident, problem a change managementu*Zpracování různých reportů a analýz, které mapují potřeby sítí, network optimalizace*Komunikace se zákazníky i ostatními týmy, které se starají o zákazníkovu síť*Reporting*Aktivní komunikace se zákazníkem v angličtině, řešení jeho požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě * hlavní pracovní poměr * zázemí silné společnosti * multikulturní prostředí * každodenní využití jazyků * příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu * možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie) * další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Skvělou znalost anglického jazyka (B2/C1)*Výborné komunikační a prezentační dovednosti*1 rok zkušenosti s technickým nebo servis managementem*Velmi dobrou znalost oblasti telekomunikací (znalost produktů a servisů * MPLS, IP, managed hosting, managed security services, LAN, ...)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3603940  Datum zveřejnění: 19.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.