Developer junior

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytvářet jasný, efektivní kód podle zadaných specifikací.- Integrovat aplikace s programy a platformami třetích strach.- Ověřovat, testovat a nasazovat aplikaci.- Spravovat jednotlivé verze kódů podle standardů.- Vytvářet technickou dokumentaci podle referenčních a reportovacích standardů.- Úzce spolupracovat s oddělením zajišťování kvality při opravě vzniklých chyb.- Aktualizovat technickou dokumentaci při implementaci změn v kódu.- Poskytovat podporu během testování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Budete součástí nového projektu pro mezinárodního zákazníka.- Práce na plný úvazek.- Mezinárodní prostředí.- Každodenní využití jazyků.- Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu.- Možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu (jazyková akademie, školení měkkých dovedností, Excel, CISCO/ITIL akademie).- Další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- HTML5/CSS3/JavaScript se za měřením na moderní techniky a frameworky- Znalost SQL nebo MongoDB databází.- Porozumět dokumentaci od poskytovatele služeb pro rozhraní API.- Chtít se rozvíjet a učit novým technologiím.- Agilní přístup k vývoji.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3606391  Datum zveřejnění: 22.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.