IT specialista junior

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme nového kolegu! Máš rád IT, baví tě komunikovat s klienty, rád hledáš příčinu problému a nebojíš se angličtiny? Dej nám o sobě vědět!*Instalace a podpora PC a tenkých klientů*Podpora operačních systému a aplikací*Podpora laptopů & desktopů na OS Windows *Diagnostika chyb jak na úrovní HW, tak SW*Poskytování podpory interních Verizon/OKIN klientů na 1. i 2. úrovni*Telefonní i osobní konzultace*Komunikace v týmu*Troubleshooting*Zodpovědnost za přidělené tickety

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů TELCO služeb na světě *Hlavní pracovní poměr *Zázemí silné společnosti *Multikulturní prostředí *Každodenní využití jazyků *Příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu *Možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje*Další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Pokročilou znalost angličtiny na min úrovni B2, jak verbální, tak v rámci ústní komunikace*Samostatnost, zodpovědnost, organizovaný přístup k řešení problémů*Schopnost pracovat v týmu, proaktivní přístup k problémům*Odolnost proti stresu*Orientace na detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3626098  Datum zveřejnění: 21.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.