Referent zákaznické podpory - angličtina & francoužština (Ref. č.: A941)

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mezinárodního týmu hledáme kolegy na pozici Referenta zákaznické podpory, s pokročilou znalostí francouzského, anglického a italského jazyka*Vyřizovat požadavky zákazníka. Pracujeme pro oddělení repair, většinu sítí monitorujeme a většinou tedy předem víme, co se děje. *Tvořit tickety v interních systémech. *Každodenně využívat cizí jazyky .*Informovat zákazníky o postupu jejich případu.*Účastnit se pravidelných týmových porad.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě - Hlavní pracovní poměr - Zázemí silné společnosti - Multikulturní prostředí - Každodenní využití jazyků - Příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu - Možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (jazyková akademie, soft skills, Excel, CISCO/ITIL akademie) - Další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Týmového hráče s pokročilou znalostí angličtiny a francouzštiny a italštiny na úrovni minimálně B2. *Vše ostatní Tě naučíme! Stačí jen tvá motivace a chuť!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN - česká outsourcingová společnost poskytující podpůrné služby, které jsou doručovány korporacím ve střední a východní Evropě.

OKIN BPS, a.s. zajišťuje služby v oblasti business process services; OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management související s provozem a správou nemovitostí a majetku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

OKIN BPS, a.s.
Hornopolní 3308/40
Ostrava
http://okin.jobs.cz/BPS/
ID: 3630420  Datum zveřejnění: 27.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.